Фото библиотеки


Летнее чт...Сказка Охота на ...Сказка Казковий ...

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Июль 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Анонс

Здесь публикуются анонсы мероприятий, которые будут проводиться в нашей библиотеке.

Перехід бібліотек України на УДК

  ydk

  Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про припинення використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації та впровадження Універсальної десяткової класифікації»

 (Детальніше:  "Про припинення використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації та впровадження Універсальної десяткової класифікації ” № 177 — редакція від  22.03.2017 // Урядовий портал  .  URL: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249842722 (дата звернення: 20.06.2017) ) 

, заклади нашої країни, що досі користувались ББК (а це і дитячі, і шкільні бібліотеки зокрема), вже в поточному році мають перейти до використання для систематизації документів УДК.

 Для навчання рекомендую використати:

-напрацювання Національної бібліотеки України для дітей, а саме - матеріали заняття 24 Віртуальної школи каталогізатора "Універсальна десяткова класифікація (УДК): знайомимось, вивчаємо, впроваджуємо". http://chl.kiev.ua/default.aspx?id=7991

 -матеріали спеціального розділу на сайті Книжкової палати України імені Івана Федорова - ексклюзивного власника УДК в Україні та центру з питань методичного забезпечення впровадження УДК, згідно з Постановою 177; http://www.ukrbook.net/UDC/UDC_1.html

-інформацію, опубліковану в Фейсбуку фахівцями - учасниками відкритої групи УДК.https://www.facebook.com/groups/1810154329247023/

-веб-версією скорочених таблиць УДК українською мовою -http://www.udcsummary.info/php/index.php?lang=uk&pr=Y

Презентації:   http://www.ukrbook.net/UDC/UDC_seminar.html

 

Спортмайданчик

Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка!
  Мы очень рады, что во время летних каникул можно активно и с пользой провести время. Спорт всячески способствует гармоничному развитию человека, и в особенности это важно в молодом возрасте. Именно поэтому и мальчишкам, и девчонкам рекомендуются регулярные занятия спортом с самых юных лет, чтобы он сумел оказать свое благотворное влияние и заложил хорошую основу здоровья на долгие, долгие годы.
6vb7
33c
b10
vbn9

"БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016.

Шановні колеги!

 

 

Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016.

У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів, сервісну діяльність бібліотек, проект "Жива бібліотека", міжнародний день дарування книг, “Книжковий Біг-Бен”, медіаграмотність для громадян та Форум молодих бібліотекарів.

Приємного читання!.

http://www.ula.org.ua

Сайт Константиновского городского краеведческого музея

   Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере, в Донецкой области.
museum9
 
   Этот вывод был сделан на основании анализа сайтов музеев в Донецкой области - некоторые из них не обновляются, некоторые переполнены рекламой, т.к. находятся на бесплатных хостингах и т.д.
 
Плюсы сайта:
1. Грамотно составленное, небольшое и понятное меню сайта - 
2. Постоянно обновляющаяся информация об анонсах мероприятий и отчёты о самих мероприятиях.
3. Большие, грамотные, профессионально составленные краеведческие материалы в разделе "Публикации"- к прмеру, "Освобождение Константиновки 6 сентября 1943 г" или "История трамвая" в пяти частях.
4. Постоянно пополняющаяся "Галерея фотографий".
5. Проведение, как на сайте, так и в музее различных конкурсов - таких, как "Фото с ветераном".
6. "Уютный" вид сайта.

"Бібліоняня"

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА !

 

biblionana3ШАНОВНІ БАТЬКИ !

 

     Якщо Вам у вихідний день ні з ким залишити дитину вдома , то на допомогу Вам прийде БІБЛІОНЯНЯ.

     У бібліотеці – філіалі № 3 для дітей діє куточок вихідного дня

«НЕСКУЧАЙ - КА», при якому добрі і ласкаві бібліоняні допоможуть організувати досуг вашої дитини під час уїк-енду.

     Вони почитають малечі цікаву книгу в голос, пограють з дітками в ігри, помалюють, проведуть майстер класи з аплікації, ліпки з пластиліну, організують показ улюблених фільмів , або мультфільмів, навіть допоможуть зробити домашнє завдання.

Чекаємо Вас за адресою: вул. Бульварна,30

з 8-00 - до 17 - 00

Останній день місяця - технічний

 Вихідний - п'ятниця

тел. 2-38-06

 

Яндекс.Метрика