Фото библиотеки


Книгомани...Сказка Сказка Книгомани...День Свят...

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Апрель 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 25 26 27 28
29 30          
Amoxicillin buy online . El mejor cialis generico precio en Espana.

3-й филиал

Пасхальні барви

   Звичай створювати писанки напередодні Великодня сягає корінням в сиву давнину, коли людина була неподільною з природою. Писанка сьогодні є одним із основних символів України, має глибоку семіотичну цінність, адже несе в собі знаки появи нового життя, приходу весни, Воскресіння та радості. На передодні Великодня бібліотекар бібліотеки-філіалу для дітей Ліскєвич О.В. з членами народознавчого скрапбукінгу «СОНЯШНИК» провели майстер-клас «Пасхальні барви» з виготовлення паперових  писанок. Діти з цікавістю слухали розповідь про традиції писанкарства, про значення кольорів та візерунків, які використовуються для розмальовки писанок,  а потім із захопленням самі робили різноманітні візерунки на паперових яйцях технікою – аплікація. Зображали традиційні українські символи: калину, мальви, листочки барвінку та інші. Наприкінці кожен отримав свій маленький Великодній шедевр.
kmnj
bv6vb
PPa
 

Піднебесна, що вражає…

   4 січня 2019 року Україна і Китай відзначили 25 років встановлення дипломатичних відносин. Країна Східної Азії зробила величезний внесок у розвиток світового мистецтва, науки та культури. Вона одна з найбільших країн-інвесторів світу. Тому 2019 рік Китаю – зрозумілий і символічний жест України.
    Китай – дивовижна країна з унікальною культурною спадщиною, батьківщина багатьох технічних винаходів, які змінили долю людства. Бібліотека – філіал для дітей долучилась до просвітницьких акцій, присвячених цій країні. Бібліотекар А.М. Жорткіна провела для учнів 6-го  класу НВК  експрес – досьє «Піднебесна, що вражає…»
    На початку заходу бібліотекар запропонувала учасникам невеличку вікторину про Китай. А вже після цього ознайомила школярів із найбільшою за населенням країною світу, з її багатою історією і культурою, яка подарувала світові чимало винаходів, якими ми всі користуємося і по цей день. Це країна не тільки Великої Стіни, рису та товарів, що заполонили полиці магазинів по всьому світу.  Ще Китай дуже різноманітний, і, побувавши в одній його частині, можна бути впевненим, що буквально за тисячу кілометрів звідси кипить зовсім інше життя. Країна дивує нас своїми пам’ятками, своєю незвичністю, багатовіковою історією і традиціями, які живі досі. Під час заходу діти почули чимало цікавих фактів про історію країни, її населення, природні ресурси, культуру, винаходи. А ще – познайомилися з цікавими звичаями, китайською кухнею, особливостями китайської мови та каліграфії, з унікальною культурною спадщиною. Під час зустрічі діти здійснили подорож у минуле Китаю, дізнались про історію створення Великої Китайської стіни та теракотової армії, завітали у гості до монастиря Шаолінь, де ознайомились з особливостями життя та тренування буддійських монахів. Присутні переглянули відео та слайд-презентації про цю дивовижну країну.  В бібліотеці для дітей  організовано  тематичну викладку  «Китай- піднебесна імперія». Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з країною, яка має в історичному багажі скарби однієї з найпотужніших прадавніх цивілізацій на Землі.
 kit
 

Казки кримськотатарського народу

   Народна казка — найдавніший вид казок. Їх особливістю, є відсутність особи автора. Народні казки — це витвір усього суспільства. Звичайно, що кожна казка в основі має розповідь, яку розповіла певна людина, але з того часу ця казка, як правило, переказується великою кількістю людей і досить сильно змінюється. Кожене народ має свої казки. Так, у фонді бібліотеки-філіалу для дітей є і українські народні казки , і східні казки , китайські казки, звичайно і українські народні казки тощо.
    Сьогодні, бібліотекар бібліотеки-філіалу для дітей Ліскєвич О.В.  перед маленькими читачами - вихованцями закладу дошкільної освіти компенсуючого  типу №15 «Колосок»  відкрила сторінки захоплюючих казок та легенд, зібраних з різних джерел фольклору кримських татар. В ході заходу бібліотекар  познайомила дітей з побутом, звичаями й усною народною творчістю цього етносу, який є складовою багатомільйонного народу України. Слухаючи казки, малята не лише ставали учасниками неймовірних пригод, але й навчалися життєвої мудрості, яку щедро дарує кримськотатарський народ.
gvbv
Lss
 

Велич і трагедія Карпатської України

«І все ж перед Богом схиляю я коліна
за те, що Вкраїна Карпатська була,
що є на планеті Карпатська Вкраїна, -
любім її, браття, вона ще мала.
Любім не за гроші й за сині волошки,
А просто за те, що вона у нас є…
Стоїть наодинці із Богом Волошин,
І Бог до Вкраїни обличчям стає»…
                                                            Петро Скунць “Карпатська Вкраїна”
  15 березня 2019 року виповнилося 80 років від дня проголошення Карпатської України. Незважаючи на короткочасне існування Карпатської України, ця подія мала велике історичне значення не лише у житті закарпатських українців, а й усього українського народу. З метою вшанування пам'яті тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність нашого народу 15 квітня 2019 року у Навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області в 8класі пройшла  інформаційна хвилинка «Велич і трагедія Карпатської України» до дня проголошення незалежності Карпатської України. Бібліотекар А.М.Жорткіна  розповіла учням  про  Карпатську Україну, про людей, що активно впливали на перебіг подій, про тих, хто віддав життя за волю рідного краю. Її славні захисники заслуговують доброї пам’яті в наших серцях. I хоч Карпатська Україна проіснувала не довго, вона продемонструвала прагнення українського народу до створення власної держави, його готовність, до жертв заради досягнення цієї світлої мети.
   Учні переглянули  фрагмент документального фільму «Срібна земля. Хроніка Карпатської України 1919-1939», бібліотекар  познайомила з викладкою літератури  «Карпатська Україна - шлях до державності», приуроченій  річниці величі і трагедії Карпатської України. Присутні вшанували  пам`ять  тих, хто віддав  своє  життя  за  свободу  і  незалежність  нашого  народу.
g6v
kmno
vvcc
 
 

Євроатлантична інтеграція –нові можливості

  Упродовж  останніх років Україна наполегливо намагається наблизитись до Євросоюзу. На різних рівнях розглядаються питання європейської інтеграції та укладання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.
Майбутнє України особливо хвилює молодь, адже сучасні юнаки та дівчата хочуть вільно перетинати кордони, обирати місце навчання чи відпочинку, прагнуть європейських стандартів життя.
    Якими є стосунки України з іншими країнами ЄС, які перспективи вимальовуються перед Україною в недалекому майбутньому? Ці та інші питання були запропоновані  на уроці – пізнання для учнів 9 класу Навчально-виховного комплексу –загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, який провела  вчитель географії та економіки Кузьменко М.В. сумісно з бібліотекарем бібліотеки –філіалу для дітей Своробою Н.І. Урок було поділено на 2 частини – перша проходила у школі, на якій  Маргарита Вікторівна зазвичай розпочала урок з загальних понять-  що таке  Європа, які країни входять до Європейського союзу та НАТО , тощо.
bvb
MM6
   Друга частина уроку пройшла у бібліотеці-філіалі для дітей.  Від бібліотекаря  учні  мали змогу дізнатися про історичне та сучасне положення України в Європі. Наталя Іванівна підготувала інтернет- перегляд сайтів присвячених євроатлантичній інтеграції. Молоді було також цікаво дізнатися щодо можливостей безкоштовного навчання за кордоном. На сьогоднішній день існує багато програм з питань студентських обмінів, професійних стажувань. Учні переконались в тому , що Україна повинна рухатись до гідного життя у європейській сім’ї – де відкриваються нові можливості для молоді.
hL
tfcc
 
Яндекс.Метрика