Фото библиотеки


Сказка Участие в...Сказка Андріївсь...Книгомани...

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Ноябрь 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::adjustDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 51 Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::adjustDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 58 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/views/blogcalendar/view.html.php on line 47

Ноябрь 2017

27 Ноябрь 2017

Родинне свято Прощавай, осінь!

   Дуже добре, коли радісні хвилини дитинства зберігаються у душі дорослої людини…
  Зануритися у радісний світ дитинства мали змогу батьки, які разом зі своїми дітьми завітали 26 листопада до ЦМДБ на родинне свято «Прощавай, осінь!». Дітей та батьків чекала святково прибрана зала. На святі діти разом зі своїми батьками водили осінні хороводи, знайшли чарівний сундучок із сюрпризами, який залишила для них осінь, розгадували осінні загадки, брали участь у веселих розважальних конкурсах, розкривали ознаки та прикмети осені, читали вірші, а наприкінці свята – усі разом танцювали на дитячій дискотеці. 
  Радісні усмішки на обличчях наших гостей, як маленьких, так і великих, стали нам головною подякою за організоване свято! 
ko9mm
os1
os5
vzb
oss
Дарунки королеви Осені
os3
 
Веселі старти
os2
 
k8nm

Read more

26 Ноябрь 2017

Хвилина пам'яті жертв Голодомору

Згадайте нас - бо ми ж колись жили.
Зроніть сльозу і хай не гасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно.
                                                                                                                                           
Н. Віноградська
    Вже понад вісімдесят пʼять років не залишає байдужими свідомих людей – тема штучного голоду в Україні початку тридцятих років XX століття. Ця трагедія спричинена суцільною колективізацією, людиноненависницькою політикою сталінських часів.
   Як сталося, без стихії, без засухи, без війни,  небачений голод звів у могилу мільйони людей? Що це було? Це був геноцид. Це була безкровна, людоморська війна тоталітарної системи проти українського народу. Про це та інше йшла мова під час хвилини  пам’яті  «Не було слів, не було сліз – був голод», яка була проведена в бібліотеці-філіалі для дітей з учнями НВК. Бібліотекар Жорткіна А.М.  розповіла  про справжні причини геноциду, про те, що відбувалося у ті страшні роки, а також презентувала дітям книги із виставки – факт "В пам'ять про скорботний 33-й". На виставці представлені документальні книги та статті, спогади свідків тих жахливих подій, художньо-документальні книги відомих українських письменників  Василя Барки "Жовтий князь" та  Уласа Самчука "Марія". Учні з цікавістю перегортали сторінки книг , адже твердо усвідомлюють , що треба знати свою історію, якою б гіркою вона б не була.
ttt
tt6v
 

Read more

24 Ноябрь 2017

Право знати право

  Сьогодні наша зустріч з учнями 4-в класу ЗОШ№5 присвячена правам і обов’язкам кожної дитини нашої країни. Діти не лише дізналися про права і обов’язки, а й зрозуміли значущість таких важливих документів, як Декларація прав дитини та Конвенція про права дитини. Дізналися про те, як закони захищають і охороняють дітей у нашій країні. Тому важливо сьогодні знати кожному хоча б ази правової абетки для захисту своїх прав. Знать свої права та орієнтуватися в них – необхідно усім. Те наскільки діти  вміють це робити, допомогла вияснити наша сьогоднішня гра.
  Учні складали прислів’я, розгадували анаграми, слухали пісні, відповідали на запитання вікторини. Сподіваємося що на основі наших добрих казок, які відомі дітям ще змалечку, вони будуть обережними і пам'ятатимуть про свої права.
bb
iib
unj
 

Read more

Герої вільного народу

 Щороку 21 листопада відповідно до Указу Президента України на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), вся Україна відзначає День Гідності та Свободи.
 Бібліотека-філіал для дітей в тісній співпраці з педагогічним колективом НВК завжди долучається до відзначення державних свят . Ось і цього 21 листопада 2017 року в навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» для учнів 7-8класів відбувся відео лекторій до Дня Гідності та Свободи «Герої вільного народу», який підготували бібліотекар Свороба Н.І., разом з вчителем історії Криворучко С.А.
 Метою запровадження пам’ятної дати стало утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року (Свято Свободи) та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року (Революція Гідності) постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
foj
  Під час заходу і після перегляду документальних кадрів тих подій, учні склали Хронологію знакових подій того часу, тим самим вони підтвердили, що історія нашої держави та події, які в ній відбуваються залишаються у пам’яті прийдешніх поколінь.
4nc
vbn7
 

Read more

23 Ноябрь 2017

Участь у конкурсі "Бобер"

  Сьогодні неможливо себе уявити життя без ІТ технологій. Тим паче , що знання та удосконалення цих процесів постійно оновлюються. Дізнавшись з джерел Інтернету про проведення Міжнародного конкурсу «Бобер» бібліотекар бібліотеки-філіалу для дітей Свороба Н.І. запропонувала своїм користувачам – учням НВК прийняти в ньому участь навіть не заради перемоги.
 Ідея конкурсу виникла в 2003 році під час проведення в США Міжнародної Олімпіади з Інформатики у керівника литовської команди проф. Валентини Дагєне. Там же з’явилась і назва конкурсу. Відомий американський вислів про працьовитих і цілеспрямованих людей– «Busy as a beaver». Тому симпатичний бобер став символом цього турніру. 
 В Україні проводиться Міжнародною Спільнотою «Бобер» на базі Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка за сприяння Головного Управління освіти і науки ЛОДА. Конкурс проводиться в трьох вікових групах: БОБРЕНЯ – для учнів 5 –7 класів; БОБРИК – для учнів 8 – 9 класів; БОБЕР – для учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл.
  З 12 по 14 листопада 2017 учні  навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Костянтинівської міської ради Донецької області – Марусов Олексій (8 кл.),Бондаренко Славко (8 кл.), Мелика Дарина (7 кл.), Зубкова Марія (7 кл.) прийняли участь у цьому конкурсі. Метою конкурсу є підвищення ІКТ-компетентності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп’ютерною технікою та літературою. 
   Усі участники конкурсу отримали багато позитивних емоцій та гарний настрій. А поки ми чекаємо на результати конкурсу. 
bober
 

Read more

22 Ноябрь 2017

Шлях до нашого відродження

  Віднедавна в українському календарі з’явився ще один пам’ятний день, як велике державне свято – 21 листопада – День Гідності та Свободи!
 Революція гідності 2013 року стала важким іспитом для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи, про це йшла мова на уроці гідності «Шлях до відродження», проведеного для учнів  9-го  класу  НВК.  До заходу була  оформлена прес-виставка "За України долю стояв Майдан".  До виставки  бібліотекар  Жорткіна А.М.привертала увагу учнів і провела  з ними бліц-інформацію, в якій розповіла про події тих днів. 
plm
 
 

Read more

Вчимося робити добро

 Люди мають різні серця…Серце доброї людини дуже чутливе та неспокійне, і, той, кому дістанеться воно, хай не розраховує на легке і безжурне життя. Тріпотітиме його серце людськими стражданнями і болями, навіть найменше горе, що світитиметься в очах стрічної людини, будитиме в ньому такий гострий відгук, що воно не заспокоїться аж доки людина ота хоч трохи не втішиться… » 
                                                                  А. Дімаров «Для чого людині серце».
  Коли в дитині просинається доброта, емпатія, бажання допомогти іншій людині? Психологи та педагоги все ще  ведуть наукову полеміку за цим питанням. Але зрозуміло одне – на кожному віковому етапі потрібно формувати ці якості у дитини.
  Для учнів 2-Б класу ЗОШ № 5 пройшов захід під філософською назвою «Вчимося робити добро». Під час заходу діти ознайомилися з казкою Анатолія Дімарова «Для чого людині серце». Діти дізналися про дерев’яних чоловічків, які не мали сердець та жили у коренях великого дерева, про одного з дерев’яних чоловічків, якому подарували серце доброї людини, про його нелегку та трагічну долю…
  Діти були вражені казкою, щиро співчували головному герою – дерев’яному чоловічку з серцем доброї людини. Після прослуховування казки діти, разом із бібліотекарями, «виростили» на дошці «Дерево доброти» під яким розташували дерев’яних чоловічків.  Замість листя та плодів, «виросли» добрі дитячі серця, які з’являлися на дереві лише тоді, коли була названа добра справа, що насправді була зроблена дитиною. 
  Наприкінці діти подарували один одному посмішку із побажанням миру і добра.
       P.S. Хай з кожним днем добра у світі стає більше!!!!  
doo9
ko9m
 
 
 

Read more

Події, що змінили життя України

  Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки нашої країни. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.
  Історія і сучасність України, українського народу – це твір героїв України, це діло людей, які віддали всі свої сили, і своє життя для добра Українського народу: його свободи і державності, могутності і процвітання. Україна – це діло героїв, які поставили добро рідного народу понад свої особисті та будь-які інші інтереси і були вірними своїй ідеї до останнього подиху. Вшановувати пам'ять  тих подій повинні люди різних вікових категорій. Тож для відвідувачів Терцентру відбулася історична довідка «Події, що змінили життя України», а для учнів ЗОШ№5 – інформаційна бесіда «Революція Гідності та Свободи». Користувачі почули хвилюючу розповідь про події тих часів, читали вірші, переглядали відеофільм, слухали українські пісні.
v6v
 
  Кожного року тисячі людей ідуть на Майдан віддати шану Героям Небесної Сотні, запалюють свічки і ставлять квіти. Здається, що всі квіти Землі перенеслись на Майдан. 
 

Read more

16 Ноябрь 2017

Літопис минулих років

Любіть Україну у сні й наяву,
                                                                     Вишневу свою Україну.  
                                                                        Красу її вічно живу і нову 
                                                             І мову її солов’їну.
  9 листопада вся Україна відзначала День української мови та писемності. Цей день не пройшов осторонь  нашої бібліотеки. Тиждень української писемності та мови відкрив мовний струмочок,у рамках народознавчого клубу «Барвінок» відбувся захід з учнями 5-го класу школи № 5  «Яке прекрасне рідне слово! Воно не світ, а всі світи!». У рамках заходу діти змагалися у знаннях українських народних казок, складали слова з літер, діти освіжили у пам’яті термін                   «фразеологізми» та змагалися у вікторинах «фразеологічний зоопарк» та «фразеологічний детектив». Під час заходу п’ятикласники підбирали антоніми до низки українських слів, промовляли скоромовки, підбирали епітети до словосполучення українська мова. В решті решт прийшли згоди, що наша мова – солов’їна, співоча, калинова, а найголовніше – рідна.
ko0 
  Малюків-дошкільників захопив світ рідної мови у заходах «Експрес лото» (старша група ДНЗ «Колобок») та «Мандрівка у Країну писемності» (старша група ДНЗ «Дюймовочка»). Також слід зазначити, що дошкільнята ознайомилися під час голосних читань з новою книжкою Надії Гербіш «Помаранчевий дарунок». Ця книжка вразила малюків – вони із захопленням поринули у світ зимових пригод разом з маленьким сірим мишеням, котрий перший раз у житті вибрався зі своєї норки на пошук нових кольорів та ароматів.
hvc6
l9m
 M
 

Read more

10 Ноябрь 2017

Як стати і бути багатим

Шановні користувачі! Пропонуємо цікаву та актуальну наразі книгу доктора філософських наук Є. Калюжного.
ijnКалюжний Євген. Як стати і бути багатим: Філософія індивідуального успіху [Текст ]/ Є. Калюжний. - Київ: Смолоскип, 2016. 288 с.
Ця книга є плодом тридцяти довгих років досліджень, роздумів, пошуків у тиші, зосередженні. Багатство не є якоюсь раптовою подією. Багатство притягується постійним позитивним мисленням людини. Ця звичка позитивної свідомості досягається звичкою повторення. Ця чітко документована книга не є простою історією індивідуальної філософії успіху. Послання християнської етики у справах і в людських відносинах завжди присутнє і живе на сторінках цієї книги.
 

Read more

Яндекс.Метрика