Фото библиотеки


Барвінок ...Книгомани...Книгомани...Книгомани...

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Март 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::adjustDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 51 Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::getDaysInMonth() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 67 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/views/blogcalendar/view.html.php on line 47

06 Март 2019

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

Щовесни, коли тануть сніги, 
І на рясті  засяє веселка, 
Повні сил та живої снаги,
Ми вшановуємо пам'ять Шевченка...
   Весна – весняночка… Це вона привітна і щедра подарувала Україні Пророка. Імʼя дала йому рідна мати – Тарас.  Цими днями ми відзначаємо 205-ту річницю  від дня народження великого сина українського народу, геніального поета, художника, мислителя Т.Г. Шевченка.
   З нагоди дня народження відомого українського генія з учнями 7-го класу НВК  був проведений літературний віраж «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття». Бібліотекар бібліотеки – філіалу для дітей Жорткіна А.М. запропонувала учням пройти життєвими шляхами Тараса. Учні   познайомилися із творчою діяльністю Т. Г. Шевченка, його найвідомішими витворами мистецтва, розширили свої знання про життєвий і творчий шлях Кобзаря. 
    Діти  виразно декламували улюблені вірші Шевченка: «Заповіт», «Мені тринадцятий минало…»,  «Сонце заходить, гори чорніють», «Думи мої, думи мої», «Садок вишневий коло хати ...»,  познайомилися з піснями на вірші Тараса Шевченка у виконанні сучасних українських музикантів. За допомогою літературної вікторини  "СТЕЖКИ ТВОРЧОСТІ ГЕНІЯ" учні відкрили для себе багато фактів з життя Т. Г. Шевченка, ділилися своїм сприйняттям Кобзаревих поезій. А на завершення зустрічі присутні познайомились з літературою, яка була представлена на книжковій виставці - вшанування "ВІНОК ВЕЛИКОМУ КОБЗАРЕВІ". На ній представлені літературні твори, які показують поета творцем епічних поем, глибоким ліриком і видатним драматургом. Отакий був і є для нас, українців, Тарас Шевченко. Завітайте до бібліотеки і доторкніться до безсмертної скарбниці великого Кобзаря. І пам’ятайте його заповіт: 
«Свою Україну любіть.
Любіть її в години люті,
В останню тяжку хвилину
За неї Господа моліть".
jo
nbb0
 

Read more

Шевченко в нашім домі

Кобзарем його ми звемо,
Так від роду і до роду: 
Кожний вірш свій і поему 
Він присвячував народу.
  Ось такими словами розпочалося чергове засідання народознавчого скрапбукінгу  «Соняшник» присвячене 205 річниці від дня народження великого кобзаря Тараса Григоровича Шевченка. Діти разом з бібліотекарем бібліотеки-філіалу для дітей Ліскєвич О.В. здійснили біографічну подорож життєвим та творчим шляхом українського письменника. Бібліотекар розповіла дітям  про тяжке знедолене дитинство Тараса, познайомилися з творчістю Кобзаря і не тільки як письменника та поета, але і як художника. Завершили захід словами:
Ось чому в сім’ї великій,
У цвіту садів прекрасних 
Буде жити він вовіки,
Як безсмертний наш сучасник.
5vcds
gfcx
 
jgv

Read more

Тарасове слово й донині в пошані

 Наближається визначна дата - день народження великого українського поета, художника, національного генія Т.Г.Шевченка. Тим паче , що в цьому році ця дата ювілейна – 205 років з дня народження. Цій ювілейній даті у бібліотеці філіалі для дітей 5 березня чарівним розсипом постали літературні перлини Тарасового слова. 
   Бібліотекар Ліскєвич О.В. запросила  малюків старшої групи з дошкільного навчального закладу НВК щоб запалити в душі малюків вогник цікавості до творчості великого Кобзаря, викликати інтерес до культурної спадщини українського народу. Вона розповіла дітям про дитинство Тараса Шевченка, ознайомила їх з творами , які він  присвятив дітям. Також Ольга Володимирівна відмітила , що  багато віршів написані Шевченком, покладені на музику. Це пісні «Заповіт», «Зацвіла в долині», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Стоїть гора висока», «Думи мої думи», «Садок вишневий коло хати», «Ой, у полі калина».
5cvv
   Для підростаючої людини Україна починається з Шевченка. Його поезія відкриває перед нею світ у його високій духовній красі, будить поезію душі, яка формує саму людину, допомагає їй вирости гідним сином рідної землі. Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – живе і вічне!
gg
hb
 

Read more

Яндекс.Метрика