Фото библиотеки


Летнее чт...терцентр ...Казковий ...Книгомани...Елочка в ...

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Март 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::adjustDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 51 Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::getDaysInMonth() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 67 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/views/blogcalendar/view.html.php on line 47

21 Март 2019

Дар волонтерів

Шановні читачі!  Для вас новинки сучасної та світової літератури.
vVv
821(477)-2 Гончарова Маріанна. Там, де ми живемо: буковинські оповідання [Текст ]/ М. Гончарова.- Харків: Фоліо,2016. 250 с.
Письменниця з гумором й іронією розповідає про буденне життя своєї родини і знайомих звірів і птахів, свого міста та свого рідного краю. Це світ, в якому відбуваються яскраві добрі чудеса і де будь- яка істота завжди може знайти собі справжнього друга. І навіть любов.
 
821(477)-2 Литовченко Олена, Литовченко Тимур. Забути неможливо зберегти: соц.- психологічний трилер [Текст ]/О. Литовченко,Т. Литовченко.- Харків: Фоліо,2014. 218 с.
Можливо, не всі знають, що справжнє життя газетяра- це суцільна рутина, і не завжди приємна. У пошуках «вибухового» матеріалу головний герой книги зв’язується з четвіркою борців за справедливість, чиї наміри видаються йому вкрай шляхетними- хоч і злочинними. Але він забув, що закони журналістики написані в буквальному розумінні кров’ю тих, хто їх порушує…
 
821(477)-2 Матюша Павло. Вієчка: казки [Текст ]/ П. Матюша.- К.: Фонтан казок, 2018. 88 с., іл. (Серія «Казка під подушку»)
Вієчка та її батьки- дуже незвичайна родина. Вони такі доброзичливі й людяні, так люблять весь світ навколо, що завдяки їм змінюється на краще все непривітне й самолюбиве гном’яче плем’я.
 
821(477)-2 Гримич Марина. Ажнабія на червоній машині [Текст ]/ М.  Ажнабія.- К.: Нора- Друк, 2018. 176 с.
Словом ажнабія називають в арабських країнах іноземок. Дія роману відбувається в сучасному Лівані. В центрі сюжету опиняються дві ажнабії-українки…Книга пронизана делікатним гумором, який допомагає уявити специфіку міжетнічних шлюбів на Близькому Сході.
Серія «Карта світу»
g6v11
821(497.5) Баретич Ренато. Восьмий повірений [Текст ]/Р. Баретич.- Харків: Фоліо, 2010. 314 с. (Карта світу).
Детективна історія про молодого хорватського політика Сініша Масняк  напередодні виборів…
 
821(430) Гессе Герман. Деміан [Текст ]/Г.Гессе.- Харків: Фоліо, 2017. 216 с. (Карта світу).
Роман про становлення особистості, про духовні пошуки. Це історія юнака Еміля Сінклера, який відчув провалля між ліцемірною мораллю та реальним світом…
 
821(438) Токарчук Ольга. Бігуни: роман [Текст ]/О. Токарчук .- Харків: Фоліо, 2011. 414 с. (Карта світу).
Це переплетіння кількох історій, об’єднаних загальним мотивом мандрів, поспіху, гонки. Це типовий роман про сучасних кочівників, якими є усі ми.
 
821(497.4) Янчар Драго. Безіменне дерево: роман [Текст ]/Д. Янчар .- Харків: Фоліо, 2010. 379 с. (Карта світу).
Архіваріус Янеж Липник знаходить мемуари. Цей щоденник примушує зануритися у минуле, і минуле цілком поглинає його розум…
 
 
 

Read more

Нам книга відкриває всі світи

   За доброю традицією в дні  весняних шкільних канікул в бібліотеках проходить Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги.
    Її величність книга!.. Ніщо за своєю силою не може  зрівнятися з нею. В ній  зібрана  мудрість усього людства, що передається  від покоління. З дитячих  років книжка допомагає  нам пізнати  себе і зрозуміти світ що нас оточує. Навіть в еру комп’ютерних технологій вона не перестає бути актуальною. Цікаві заходи в рамках тижня  запропонували своїм юним користувачам працівники бібліотеки-філіалу для дітей. 
   Розпочався він блікфангом  «Літературна палітра ювілярів», на якому бібліотекар Свороба Н.І. ознайомила учнів 2 –го класу Навчально-виховного комплексу з  ювілейними літературними творами та письменниками – ювілярами 2019 року .
9mnj
kkkb
                          
  Юним шанувальникам новенького був запропонований калейдоскоп новинок «Книжечка новенька дітям до серденька».  Бібліотекар  Ліскєвич О.В. познайомила учнів 4 класу Навчально-виховного комплексу- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з історією створення книги, та розповіла про новинки літератури, які поступили до фонду нашої  бібліотеки, а також всі разом  згадали 27 причин читати книжки. 
j8nj
5fvbb

  А на поляні книжкового смаку «Книжковий дім відкритий всім» чудес  – бачено – неперебачено. Бібліотекар Жорткіна А.М. запропонувала учням 5 класу Навчально –виховного комплексу –загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  здійснити невеличку  уявну мандрівку в історію створення книги. Вона підготувала цікаву розповідь про шлях книги з давнини до наших часів. Учні дізналися про загальні відомості про книжку як історичну пам’ятку людства, ознайомилися з основними етапами її створення  та про загальні поняття процесу виготовлення книги в наш час. Вони змогли  не тільки зустрітися з улюбленими книжками, а й взяти участь у різних конкурсах, іграх, вікторині «Її величність – книга». Діти були активними і показали хороші знання. Переможцями вікторини стали: Аліухова Короліна, Глумова Настя, Сірко Іван, Самсонюк Маша. 

   Наприкінці заходу бібліотекар побажала дітям: «Хай не буде у вас жодного дня, щоб ви не прочитали бодай однієї сторінки з нової книги».

  Всеукраїнський Тиждень дитячої та  юнацької книги закінчився, але читання продовжується, і свято читання завжди разом із вами, зовсім близько у  БІБЛІОТЕЦІ-ФІЛІАЛІ ДЛЯ ДІТЕЙ!

 

 
xcx
vhbn
 
 

Read more

Яндекс.Метрика