Фото библиотеки


Дарунки о...Сказка Сказка Сказка Сказка

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Апрель 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::adjustDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 51 Strict Standards: Non-static method BCRcalendar::getDaysInMonth() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 67 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /var/www/okoshevogo/data/www/okoshevogo.com.ua/components/com_blog_calendar/views/blogcalendar/view.html.php on line 47

12 Апрель 2019

Казки кримськотатарського народу

   Народна казка — найдавніший вид казок. Їх особливістю, є відсутність особи автора. Народні казки — це витвір усього суспільства. Звичайно, що кожна казка в основі має розповідь, яку розповіла певна людина, але з того часу ця казка, як правило, переказується великою кількістю людей і досить сильно змінюється. Кожене народ має свої казки. Так, у фонді бібліотеки-філіалу для дітей є і українські народні казки , і східні казки , китайські казки, звичайно і українські народні казки тощо.
    Сьогодні, бібліотекар бібліотеки-філіалу для дітей Ліскєвич О.В.  перед маленькими читачами - вихованцями закладу дошкільної освіти компенсуючого  типу №15 «Колосок»  відкрила сторінки захоплюючих казок та легенд, зібраних з різних джерел фольклору кримських татар. В ході заходу бібліотекар  познайомила дітей з побутом, звичаями й усною народною творчістю цього етносу, який є складовою багатомільйонного народу України. Слухаючи казки, малята не лише ставали учасниками неймовірних пригод, але й навчалися життєвої мудрості, яку щедро дарує кримськотатарський народ.
gvbv
Lss
 

Read more

Євроатлантична інтеграція –нові можливості

  Упродовж  останніх років Україна наполегливо намагається наблизитись до Євросоюзу. На різних рівнях розглядаються питання європейської інтеграції та укладання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.
Майбутнє України особливо хвилює молодь, адже сучасні юнаки та дівчата хочуть вільно перетинати кордони, обирати місце навчання чи відпочинку, прагнуть європейських стандартів життя.
    Якими є стосунки України з іншими країнами ЄС, які перспективи вимальовуються перед Україною в недалекому майбутньому? Ці та інші питання були запропоновані  на уроці – пізнання для учнів 9 класу Навчально-виховного комплексу –загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, який провела  вчитель географії та економіки Кузьменко М.В. сумісно з бібліотекарем бібліотеки –філіалу для дітей Своробою Н.І. Урок було поділено на 2 частини – перша проходила у школі, на якій  Маргарита Вікторівна зазвичай розпочала урок з загальних понять-  що таке  Європа, які країни входять до Європейського союзу та НАТО , тощо.
bvb
MM6
   Друга частина уроку пройшла у бібліотеці-філіалі для дітей.  Від бібліотекаря  учні  мали змогу дізнатися про історичне та сучасне положення України в Європі. Наталя Іванівна підготувала інтернет- перегляд сайтів присвячених євроатлантичній інтеграції. Молоді було також цікаво дізнатися щодо можливостей безкоштовного навчання за кордоном. На сьогоднішній день існує багато програм з питань студентських обмінів, професійних стажувань. Учні переконались в тому , що Україна повинна рухатись до гідного життя у європейській сім’ї – де відкриваються нові можливості для молоді.
hL
tfcc
 

Read more

Участь у акції

  ser 
  Фонд «Серце до Серця» є стабільною платформою для єднання небайдужих українців, які прагнуть поліпшити країну власними силами. Цього року фонд «Серце до серця» організовує 14-ту Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!», яка триватиме з 1 по 30 квітня 2019 року. Кошти збиратимуться з метою придбання кардіологічного медичного обладнання у дитячі лікарні України.
   Учні 10 класу  навчально-виховного комплексу – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів та рій «Золота булава» запросили працівників бібліотеки приєднатись до цієї  акції разом з ними. Бібліотекарі зробили свій внесок заради збереження та підтримки маленьких сердець , які цього потребують.
5vb
jn-7b
bBB
 
 
 
 

Read more

Яндекс.Метрика