Фото библиотеки


Мій рідни...Сказка Сказка Мої ляльк...Сказка

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Февраль 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28      

Тиждень рідної мови у Центральній міській дитячій бібліотеці.

   З 2002 року, наприкінці лютого (а саме 21 лютого) уся Україна відзначає день рідної мови. Ми долучилися до цього особливого свята, яке у нашій бібліотеці тривало цілий тиждень і охопило наших читачів різних вікових категорій. 
   Отже, стартував наш тиждень рідної мови з Non-stop акції «Обирай українську книгу». Ми пропонували нашим маленьким читачам познайомитися з новинками української дитячої літератури на свіжому повітрі.
 
tt
uuu
   Продовжився тиждень рідної мови літературними читаннями «Майстер української сатири і гумору», які були присвячені одразу двом визначним подіям: дню рідної мови і 130-річчю з дня народження О. Вишні. Під час цього заходу відвідувачі Терцентру познайомилися з цікавими моментами біографії О. Вишні, прослухали його безсмертні усмішки у виконанні як професійних акторів, так і народних аматорів. 
 
rcgf
  Підхопив тиждень української мови 2-в клас ЗОШ№5, який взяв участь у мовній ігротеці «Мовні забавлянки». Під час заходу діти промовляли  скоромвки рідною мовою, читали красиві вірші, відгадували українські народні казки, підбирали аноніми до названих слів. А кращім знавцем української мови за версією нашої бібліотеки стала учениця 2-в класу ЗОШ№5 Немченко Юлія. 
 
y7vb
yTTT
   І, нарешті, черга дійшла і до найменших наших читачів ДНЗ «Дзвіночок», які були присутні на ляльковій виставі «Казочки від бабусі Марусі» і занурилися у дивовижний  світ українських казок.
 
inj
Дякуємо усім нашим відвідувачам за активну участь у тижні рідної мови у ЦМДБ. Свято рідної мови скінчилося… Але наша весняна українська мова залишається назавжди з нами, радуючи наш слух і уяву!
 
Яндекс.Метрика