Фото библиотеки


Книгомані...Сказка Сказка Книгомани...На золото...

Анонс

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про...
Внимание, внимание! Мальчишки и девчонки, а так-же их родители в сквере Шевченко открылась новая спортивная площадка! Мы очень рады,...
Шановні колеги! Вийшов черговий номер бюлетеню Молодіжної секції УБА "БІБЛІОМОЛОДЬ", №7 2016. У номері читайте про неформатне навчання молодих бібліотекарів,...
Сайт Константиновского городского краеведческого музея - один из лучших, если не лучший сайт музеев, по крайней мере,...
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ! НОВА ПОСЛУГА ! ШАНОВНІ БАТЬКИ ! Якщо Вам у вихідний день ні...

Наши события

<< < Июль 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Выставки

ЄС на книжковій полиці

Шановні користувачі!
  У рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС- бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» від Представництва Європейського Союзу в Україні у дитячій  бібліотеці оформлено Куточок Європейського Союзу: «ЄС на книжковій полиці».
  Цікава інформація допоможе вам отримати нові знання про Європейський Союз, європейську інтеграцію України, користуватися відповідними інформаційними ресурсами.
 
hbbbb
uio
8mmm
ygv4
qqq
 

Виставка одного формуляру

   У наш час для кожної бібліотеки і для кожного окремого бібліотекара  велика радість, коли їх відвідують читачі, які по-справжньому полюбляють читати і захоплюються світом художньої літератури. І ми, Центральна міська дитяча бібліотека, теж маємо таку можливість порадіти. У нас є такі читачі, але сьогодні хотілося би розповісти про свою найулюбленішу читачку – ученицю 8-Б класу ЗОШ№5 Іванченко Анастасію.
   Весь минулий та цей рік дівчинка з великим задоволенням перечитувала художні новинки та класичну літературу, ділилася з нами враженнями та залучала до читання усіх своїх подружок та однокласниць. Ми милувалися таким захопленням дівчинки і це надихнуло нас створити «Виставку одного формуляру», а саме виставку книжок, які стали найулюбленішими для нашої 14-річної читачки. На виставці представлені як книжки сучасних авторів, написані для підлітків, так і класична література, яка покорила її уявлення. На кожній книжці є авторські анотації, які написала Настя, у якій детально описала чому саме кожну з цих книг потрібно перечитати і чому вона може навчити. Наша Настя у книжках знаходить відповіді на ті питання, які виникають у її житті.
А ви, юні друзі, не бажаєте доєднатися до неї?!  
AAn

Різдвяна історія

 Шановні користувачі!
  Основи духовності кожної людина закладаються з дитинства. І базуються вони на цінностях, на багатих народних традиціях, у тому числі й релігійних. До вашої уваги викладка літератури, яка познайомить вас із найголовнішими православними святами, добрими діяннями найбільш відомих святих, розкриває першооснови традицій.
riii
 

Мій улюблений пухнастик, скільки ж він дарує щастя

  До Всесвітнього дня захисту тварин у ЦМДБ відкрита книжково- ілюстрована виставка з милою назвою «Мій улюблений пухнастик, скільки ж він дарує щастя!!!». На виставці поряд із книгами про тваринок, красуються милі фото тваринок-малюків та м’які іграшки. Жоден читач, завітавши цими днями  до стін центральної міської дитячої бібліотеки, не залишився байдужим, мета виставки - породити емпатію та надію у душах дітей та дорослих та привернути увагу до проблем, з якими кожного дня зіштовхуються брати наші менші. 
vgybb
5nn

Виставка - подорож мандрує Донеччиною

  Центральна міська бібліотека підхопила естафету популяризації бібліотечно-інформаційної роботи як організація книжкової виставки, розробленої Молодіжною секцією УБА «Display – кросинг». Наші користувачі із задоволенням переглянули такі розділи: Зі смаком апельсина (книги для хорошого настрою), Зі смаком кави  (книги у жанрі детектив, трейлер), Зі смаком перцю (книги про гострі відчуття), Зі смаком полуниці (книги  про кохання), Зі смаком меду та імбиру (класична  література), Зі смаком апельсина (книги для хорошого настрою), Зі смаком меду та імбиру (класична  література). Ми пропонуємо найцікавіші книжки, які не залишать байдужими нікого.
Бажаємо приємного читання та книжкової смакоти!
 
bhnj
inji
DKr
po
jvv

З величним святом Великодня!

Шановні користувачі!
  Пропонуємо дізнатися кілька цікавих фактів про свято Великодня. До Вашої уваги виставка- інсталяція «З величним святом Великодня!».  Тут ви дізнаєтеся як визначається ця дата, походження назви, традиція фарбування яєць.  Паска - незамінний атрибут Великодня, історія якої бере свій початок із язичницьких часів. У багатьох народів існував звичай пекти навесні хліб і приносити його в дар землі. Таким чином, наші предки дякували богам родючості за урожай. Одним із головних символів католицького Великодня вважається кролик. У багатьох європейських країнах діти вірять, що саме Великодній Кролик приносить у будинок солодкі гостинці та яйця. 
pas
 

Книжковий політ

Шановні любителі друкованої книги!
  Книга – вірний друг, до якого можна звернутися з будь-яким запитанням. У ній прихована мудрість попередніх поколінь, праці видатних науковців, культурна спадщина народів світу. Без них важко уявити життя людини. Як говорить прислів’я: «Мудрими не народжуються, а з книжок навчаються», а також «Одна книжка може тисячі людей навчити». Не зважаючи на час технічного прогресу, телебачення та Інтернету, книга залишається містком у світ знань, вірним другом людини. Вона є скарбницею народної мудрості, джерелом корисної інформації. Фонд бібліотеки постійно поповнюється новими цікавими книжками.
 
Запрошуємо  Вас до бібліотеки!
 
 
book

Вас вітає школа чарівників

Любі читачі!

 Читаючи художній твір, людина поринає у чарівний світ, переймається долею головних персонажів, захоплюється сюжетною лінією. Ці захопливі пригодницькі історії не залишать байдужими справжніх поттероманів та інших любителів чарівних книжок! До вашої уваги неймовірні пригоди, небезпека й магія... 

charw

З Україною в серці

Звичаї народу - це не ті предмети, по яких розпізнається народ не тільки в сучасному, а і в його історичному минулому. 
                                            Воропай О.
   2018 рік оголошено Роком охорони культурної спадщини. Культурна спадщина складає значну частину нашого життя. Вона оточує нас всюди. Це не тільки література, мистецтво та предмети, але і ремесла, які ми вивчаємо, історії, які ми розповідаємо, фільми, що ми дивимося та багато іншого. Для Вашої уваги різнопланова книжкова виставка «З Україною в серці».
   Запропонована література розкриває основні аспекти повсякденного життя. Ви можете здійснити подорож до Галичини, Волині, Донбасу, Криму, Полісся, познайомитися з творчістю Марії Примаченко, Тетяни Яблонської, Катерини Болокур та інш.  Сподіваємось, що вам буде цікаво не лише ознайомитися з поданим матеріалом, але й використовувати дещо з нього практично.
ukr
 

Зимовий релакс

Шановні користувачі!
  Чарівниця-зима, прилітаючи щороку на своїй колісниці, все навколо покриває білим полотном. Створює чарівну атмосферу. Подивіться, як ця зимова казка була передана за допомогою паперу та фантазії. До Вашої уваги чудові нові книжки про зиму.
cob
9bn
  Мандруючи по залу бібліотеки, ви можете завітати до затишного куточка «Зимової казки» тут відчувається безмежний спокій і хочеться насолоджуватися чарівною  красою зимового новорічного  пейзажу знову і знову. Наше «крісло бажань» вже відвідали багато маленьких та дорослих користувачів та загадали свої мрії. Якщо дуже сильно вірити – бажання обов’язково здійсниться.
kl
 
 

Комфортний простір

 Літо – час шкільних канікул, коли діти відкривають світ і себе в цьому світі. Літні читання сприяють створенню комфортного бібліотечного  середовища,знайомство з новими книгами, проведенню цікавих заходів, творчих конкурсів, Інтернет-спілкуванню.  Працівники бібліотеки створюють для своїх користувачів комфортний простір, а також території для гри,  фантазії, творчості.
leto0

Ця дата переступить віки

Шановні користувачі!
  Страшна війна минулого століття, пекуча рана, яка болить досі чи не кожній родині в Україні. Земля нашої нині незалежної держави була звільнена від завойовників. Все менше залишається учасників  війни. Честь їм і шана, живим! Книжково - ілюстраційна виставка пропонує для Вашої уваги цікаві книжки про події минулої війни.
vojna

Книжкова виставка-досьє

 Шановні користувачі!  22 квітня Всесвітній День Землі. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності. Запрошуємо переглянути книжкову виставку-досьє  «Довкілля - неповторна казка,тож бережи його,будь ласка.» На ній представлені цікаві та пізнавальні книги з фонду бібліотеки за розділами:  книжки з екології та екологічного виховання дітей; про зникаючі тварини та рослини України; книжки для найменших читачів-казочки  з живими тваринами та рослинами. Запрошуємо прочитати кожного ці книжки,щоб ставати обізнаними і більш свідомо ставитися до проблем нашої спільної домівки , ім’я якої-Земля.
dovk

Квиток до Японії

Шановні користувачі! 2017 рік - рік Японії в Україні.
 Не багато хто знає чому Японію називають "країною сонця що сходить", крім того, що це найбільш східна держава і вони перші на землі зустрічають сонце, так і сама назва країни японською, а так само їх національний прапор позначає сонце. У зв'язку з цим ми пропонуємо Вам ознайомитися з нашою добіркою цікавих фактів про Японію. Книжкова виставка допоможить вам познайомитися з культурою та традиціями цікавої східної країни.
 
mmm
jjJ
 

Україна - це ми!

Шановні користувачі! Запрошуємо Вас у подорож сторінками книжкової виставки "Україна- це ми". Вас чекають цікаві книжки сучасних українських авторів, відомі актори, музиканти,співаки, дуже смачна українська кухня та багато іншого.
 
w7w5
 
 
Яндекс.Метрика